Directia de Asistenta si Protectie Sociala Tulcea

  • Cod fiscal: 15338175
  • Adresa: Str. Isaccei, nr.36, Tulcea
  • Telefon: 0240/513.641
  • Fax: 0240/536.641
  • E-mail: contact@daps.ro

Program cu publicul: Luni-Vineri: 08:00-16:00

Șef Serviciu Prestații și Servicii Socio-Medicale Copii

  • Iancu Eugenia
  • Telefon: 0747/072.435
  • E-mail: contact@daps.ro

Serviciu Creșe

  • Șef Serviciu
  • Radu Gabriela
  • Telefon: 0747/123.098
  • E-mail: crese@daps.ro

Director

  • Ștefana Zibileanu
  • Telefon: 0740/123.223
  • E-mail: zibileanu@daps.ro

Șef Serviciu Prestații și Servicii Socio-Medicale Adulți

  • Andrei Angela
  • Telefon: 0748/131.298
  • E-mail: contact@daps.ro

Cantina Municipală

  • Șef Serviciu
  • Fix Marius
  • Telefon: 0741/017.942
  • E-mail: cantina@daps.ro

Centrul Social de Urgență Phoenix

  • Șef Serviciu
  • Ladaru Daniela
  • Telefon: 0747/072.434
  • E-mail: phoenix@daps.ro

Centrul de Îngrijire, Supraveghere și Educație Timpurie Sibell

  • Zicu Steluța
  • Șef centru
  • Telefon: 0340/106.415
  • E-mail: sibell@daps.ro

Centrul Multifuncțional Sofia

  • Telefon: 0340/402.911
  • E-mail: sofia@daps.ro

Centrul de Zi Pași spre Lumină

  • Telefon: 0240/513.014
  • E-mail: contact@daps.ro

Compartiment Contabilitate

  • Costea Ionela
  • Contabil Șef
  • Telefon: 0752/134.291
  • E-mail: contabilitate@daps.ro

Compartiment Achiziții

  • Telefon: 0240/513.641; Interior: 106
  • E-mail: achizitii@daps.ro

Compartiment Resurse Umane

  • Telefon: 0240/513.641; Interior: 104
  • E-mail: resurse@daps.ro